Lékaři sobě

Facebook

O firmě

 • Naše nabídka

  Jste lékař a máte zájem změnit svůj život? Chcete pracovat na špičkových klinikách v Německu? Chcete pracovat za odpovídající plat?

  Naše společnost SEBTIMI, s.r.o. se specializuje se na získavaní lékařů z České republiky a Slovenska pro německé kliniky.

  České a slovenské lékaře hledáme hlavně pro oblast Německa - Sasko, a to ve všech lékařských oborech a pro všechny lékařské pozice.

  Pro lékaře zajišťujeme pomoc s vyřízením všech formalit nutných k nástupu v německých klinikách.

  Co nabízíme

  S námi nemusíte mít obavy, že se pustíte do něčeho neznámého. S námi nemusíte mít obavy ze složitého papírování. Naše společnost SEBTIMI, s.r.o. je vám stále nápomocna.

  Představíme vám bezplatně pracovní nabídky všech dostupných specializací.
  Poradíme, pomůžeme a projdeme společně s Vámi celým postupem získání pracovního místa lékaře v Německu.

  Využijete naše praktické zkušenosti a rady, jak v Německu začít váš nový život lékaře.

  naše služby jsou zdarma

  Žádné investice, žádné peníze, žádné poplatky. Jen váš zájem změnit svůj život a jít pracovat jako lékař do Německa. Jelikož je kvalitní české a slovenské lékaře v Německu velký zájem, všechno platí neměcké kliniky. Využíjte jedinečné příležitosti. Podívejte se na aktuálně nabízené pozice lékařů v Něměcku. aktuální pozice lékaře v Německu

  dotazy a odpovědi

  Pokud máte dotaz ohledně možnosti pracovat jako lékař v Německu, podívejte se nejčastejší dotazy ostatních lékařů. Můžete nás také kontaktovat a možnosti práce lékaře v Německu probrat telefonicky nebo osobně. Neváhejte a zeptejte se. více informací o dotazech a odpovědích